Фабрика одягу «Мегатекс» почала свою роботу в 2001 році. Головний напрямок діяльності компанії - пошиття та продаж спецодягу для наших клієнтів.

З кожним днем ​​кількість послуг і наш асортимент неухильно зростає.

Якість нашої продукції завжди на висоті і отримує тільки позитивні відгуки.

Багаторічний досвід дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще те, що допоможе отримати нашим покупцям максимальну вигоду від їх основної діяльності, надасть їм максимальний комфорт і зручність в процесі експлуатації.

Наші менеджери, продавці-консультанти - професіонали своєї справи. Вони завжди раді підібрати і скомплектувати Ваше замовлення, розповісти Вам про наші послуги і переваги (розпродажі, акції та знижки, умови доставки спецодягу «Мегатекс», індивідуальний пошив, нанесення логотипу та ін.).

Наші фахівці поінформують Вас про вимоги державних стандартів з пошиття, врахують специфіку Вашої діяльності, розкажуть про вимоги законодавства з охорони праці, оформлять і виконають замовлення з урахуванням Ваших особливостей роботи, побажань і переваг.

Додатковою перевагою замовлення спецодягу (медичної, для полювання і туризму, зимова та літня, лікарів і т.д.) і засобів захисту в компанії «Мегатекс» буде нанесення Ваших фірмових логотипів на одяг методами: вишивки, термопереносу, шовкографії. Термін нанесення від 2 до 10 днів.

Наша мета: задоволені клієнти, високі стандарти обслуговування замовників і незмінно високу якість спецодягу та засобів індивідуального захисту.

Ми працюємо для наших покупців, а за 15 років успішної роботи нашими клієнтами змогли стати понад 7000 компаній і організацій, приватних осіб в Україні та за її межами, 50 компаній з них відносяться до лідерів бізнесу в своєму секторі.

Ми працюємо для того, щоб наші товари дозволили Вам максимально комфортно і зручно вирішувати поставлені перед Вами завдання.

Компанія «МЕГАТЕКС» - якість за розумною ціною!